top of page

Neden LargeV Dental Tomografi?

LargeV Instrument Corp. Ltd. (LargeV), tıbbi görüntüleme ekipmanı ve ilgili hizmetler sağlayıcısıdır. 2011 yılında kuruluşunun ardından 2012 yılında HiRes3D dental tomografi cihazını piyasaya çıkardı. Koltuklu ve geniş görüntüleme alanlarına sahip olan HiRes3D, 2015 yılında Çin Stereoloji Bilim ve Teknoloji Derneği tarafından birinci seviye 'Teknolojik Buluş' ödülüne layık görüldü. İlk Çin CBCT'si olan HiRes3D, Almanya'nın Köln kentindeki IDS'te tanıtıldı.HiRes3D Dental Tomografi


2016 yılında Çok İşlevli CBCT Smart3D modelini üreten LargeV, NMPA'dan sertifika aldı. Bir yıl sonra HiRes3D-Plus ve HiRes3D-Max süper büyük FOV'lu dental CBCT modelleri NMPA tarafından onaylandı.


Tüm kullanıcılarına üstün hizmet ve ürünler sunmak isteyen LargeV, dünyanın en önde gelen tıbbi ekipman üreticisi olma yolunda önemli adımlarla ilerliyor. Çin'de 2 sene önce halka arz edilen LargeV, tüm yatırımcılarına hissedar olma yolunu açmıştır.LargeV


Smart3D modelinin ardından Smart3D-X modeliyle 2021 yılında Alman iF Design ödülünü kazanan LargeV, 5 yıl garanti politikası ve ödüllü cihazlarıyla kullanıcılarına özel bir deneyim vaat ediyor.


Tinus Technologies, uzman ve mühendis ekibiyle LargeV dental tomografi cihazlarını sizlerle buluşturuyor. 7/24 teknik destek ile tüm sorularınıza yanıt veren firmamız, Türkçeleştirilmiş yapay zeka destekli tomografi yazılımı olan SmartVPro'yu ömür boyu garantiyle kullanıcılarına sunmaktadır.

SmartVPro Tomografi Yazılımı

23 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page