top of page
LargeV Smart3D Tomografi

Smart3D

Çok Fonksiyonlu Dental CBCT

LargeV’nin on yıllardır radyolojik görüntüleme teknolojisindeki geliştirme ve iyileştirme çalışmalarının sonucunda sizlere sunduğu Smart3D dental tomografi cihazı, dental teşhiste çok çeşitli uygulamalar sunar. Üstün görüntü kalitesi ve çok yönlülüğü sayesinde Smart3D CBCT; genel diş hekimliği, implantoloji, endodonti, ortodonti ve çene cerrahisi alanları için mükemmel 3'ü 1 arada ağız dışı görüntüleme çözümleri sunar. Üstün performansını korurken, çalışmalarınızla birlikte büyümek için şaşırtıcı derecede uygun bir fiyatlandırma planı ile birlikte gelir. Adından da anlaşılacağı gibi, akıllı ve güvenilir bir seçim sağlar.

arka plan fotoğrafı düz renk

Öne Çıkanlar

Genel Özellikler

Smart3D Genel Özellikler

Üstün Görüntü Kalitesi

AI Sistemi

Çoklu FOV

Diş Modeli Tarama

Sinir Takibi

360° Tarama

Metal Artefaktı Giderme

Hızlı Rekonstrüksiyon

Düşük Doz Radyasyon

0,5 mm Küçük Odak Tüpü

Yerleşik Minipacs

100μm Küçük Voksel Boyutu

opsiyonel tomografi fonksiyonları

Opsiyonel FOV’lar

Esnek 5cm x 5cm -15cm x9cm FOV

yüksek çözünürlük tomografi

Yüksek Çözünürlüklü Görüntü

0,5 mm küçük odak tüpü, olağanüstü görüntü kalitesi sağlar. CMOS sensör ve rafine tarama teknolojisi ile güçlendirilmiş 2D görüntünün kalitesi 100μm'ye kadar piksel çözünürlüğündedir ve diş hekimlerinin genel diş durumu ve olası herhangi bir anormalliği gözlemlemek için en iyi tanımlanmış görüntüleri elde etmeleri için mükemmel bir panorama sağlar.

Doğru Tanı ve Tedaviye Yardımcı Olur

2.2lp/mm'ye kadar çözünürlük, isteğe bağlı olarak 0.25~0.05mm voksel boyutu.

diş tomografisi

Düşük Doz Radyasyon

Derin öğrenme tabanlı CT rekonstrüksiyon algoritması ile güçlendirilen Smart3D, radyasyon dozunu %83 oranında azaltırken, iyi tanımlanmış tomografi elde edebiliyor ve düşük doz kontrolü açısından zorlu standartları aşıyor.

metal artefakt giderme

Metal Artefaktı Giderme

Metal artefaktı gidermeye yönelik yeni TrueMAR düzeltme modülü ile sistem, metal artefaktı akıllıca düzeltebilir, aşırı değişiklikten kaçınabilir ve orijinal klinik verileri kaydedebilir.

hızlı tarama ve gerçek görüntüleme

Süper Hızlı Tarama ve Gerçek Zamanlı Görüntüleme

Radyasyon dozunu daha da düşürmenin ve görüntüleme mükemmelliğini elde etmenin peşinde olan Smart3D, göz açıp kapayıncaya kadar kusursuz 2D görüntüler elde ederek, maruz kalma süresini 6 saniyeye indirmeyi başardı.

Ultra Hızlı Yeniden Yapılandırma ve Verimlilik

 360° tarama teknolojisi ile entegre olan Smart3D, kapsamlı anatomi verileri alarak 13 saniye içinde rutin olarak hassas muayeneler gerçekleştirebilir. Benzersiz algoritma sayesinde, 3D görüntülerin yeniden oluşturma süresi büyük ölçüde 15-40 saniyeye düşürülebilir ve iş akışı verimliliğini artırma konusunda yeni bir endüstri standardı oluşturur.

ultra hızlı yeniden yapılandırma

Ergonomik Konumlandırma ve Dokunmatik Ekran

Gereksinimlerinize göre ayarlanabilen elektrikli çene desteği, fiziksel rahatsızlıktan kaçınmak ve uygun konumlandırma elde etmek için idealdir. Net dokunmatik ekranlı kullanıcı arayüzü aracılığıyla, işletim verimliliği en üst düzeye çıkarılır ve uygulayıcılara yeni bir kolaylık düzeyi sunar. Çeşitli önceden programlanmış tarama modları, doz optimizasyonunun yanı sıra pozlama alanının hassasiyet seçimine izin verir.

ergonomik konumlandırma alanı

Diş Modeli Taraması

Diş Modeli Taraması

Diş modeli taraması, Ölçü Tarama modunu ve Alçı Döküm Tarama modunu destekler. STL üç boyutlu dijital model, CBCT taraması ile oluşturulur ve SmartV veri tabanında saklanır ve modelin üretim maliyetini düşürür. Dijital model verileri, oral implant planlaması, cerrahi kılavuzlar, ortodontik tedavi planları için doğrudan hastanın CBCT verileriyle yapılandırılabilir.

Yapay Zeka Desteği

  • AI + CBCT

Yeni derin öğrenme tabanlı CT rekonstrüksiyon algoritması ile radyasyon dozu %83 oranında azalsa da sistem yine de iyi bir net CBCT görüntüsü elde edebilir.

  • AI + Panorama

Yeni akıllı otomatik odaklama teknolojisi ve çok katmanlı panoramik donanımla birlikte sistem, en iyi panoramik eğrileri otomatik olarak sığdırabilir ve daha iyi bir görüntüyü yeniden oluşturabilir.

  • AI + Ceph Ölçümü

Büyük verilerle eğitilen yapay zeka, ortodontik anatomik dönüm noktalarını otomatik olarak tanımlayabilir, anatomik yapılar çizebilir ve seçilen ölçüm yöntemlerine göre ölçüm raporları verebilir.​

Yapay Zeka Desteği

Sefalometrik Görüntüleme

Sefalometrik Görüntüleme

Smart3D'nin her sürümü, diş teşhisinizi çeşitlendirmek için isteğe bağlı Sefalometrik Görüntüleme Sistemini etkinleştirir. Sefalometrik için özel olarak ek bir sensörle güçlendirilmiş, kapsamlı incelemeler ve kesin teşhis için son derece yeteneklidir. Görüntüler, 7 saniyelik düşük dozlu bir taramada tamamlanabilir ve ortodonti ve ortognatik için n'yi yerine getirmek için değerli analizler sunar. 22 x 19cm'den 29 x 22cm'ye kadar Ön/Yan Görüntü boyutları sağlar.

  • Yüksek çözünürlüklü sezyum iyodür dedektörü, mükemmel kafa görüntüsü sağlar.

  • Radyasyon dozunu optimize etmek için tam genlik ve yarım genlik yanal haritalar isteğe bağlıdır.

Entegre Yazılımlar

smartv logosu

CBCT Uygulama Yazılımı

Yüksek Hassasiyetli 3D Tomografi

CBCT uygulama yazılımı

Simulated Planting

Nöral Tüp İzleme

Pozitif/Yanal Kafatası Görünümü

Panoramik
Yeniden Yapılandırma

Yerel İnce Yeniden Yapılandırma

Metal Artefaktı Giderme

Temporomandibular Ekleme

cephpro logosu

Profesyonel Sefalometrik Analiz Yazılımı

AI Geliştirme Modülü

AI Geliştirme Modülü

Otomatik Kulak Noktası Düzeltme

Vakayı Dışa Aktarma ve Paylaşma

6 Görüntüleme Kaplama Modu

Kullanışlı Ölçüm Yöntemleri

Kulanıcı Dostu İşletim Arayüzü

Kliniklerimizden Fotoğraflar

LargeV Smart3D

Teknik Özellikler

Fiyat Teklifi Alın

Teşekkürler! Size hemen bir fiyat teklifi göndereceğiz.

arka plan fotoğrafı renkli

Ürün Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Satın Alma Opsiyonları İçin Bizimle İletişime Geçin!

bottom of page